OPZZ Baza Adresowa OPZZ Baza Adresowa





Centrala Centrala

Jan Guz - przewodniczący
tel.: (22) 551 55 00
fax.:  (22) 551 55 01
e-mail: guz@opzz.org.pl

Wiesława Taranowska - wiceprzewodnicząca
tel.: (22) 551 55 16
fax.: (22) 551 55 27
e-mail: taranowska@opzz.org.pl

Franciszek Bobrowski - wiceprzewodniczący
tel.: (22) 551 55 06
fax.: (22) 551 55 09
e-mail: bobrowski@opzz.org.pl

Andrzej Radzikowski - wiceprzewodniczący
tel.: (22) 551 55 10
fax.: (22) 551 55 27
e-mail: radzikowski@opzz.org.pl

Jarosław Czarnowski - przewodniczący Komisji Rewizyjnej
tel.: (22) 551 55 02
fax.: (22) 551 55 01
e-mail: czarnowski@opzz.org.pl
e-mail: komisja_rewizyjna@opzz.org.pl

Janusz  Gołąb – sekretarz Prezydium Trójstronnej Komisji do spraw Społeczno- gospodarczych
tel.: (22) 551 55 15
e-mail: golab@opzz.org.pl
 
Wydział Międzynarodowy

Piotr Ostrowski
Dyrektor Wydziału

tel.: 22 551 55 05
tel./fax.: 22 551 55 25
kom.: 515 062 351
e-mail: ostrowski@opzz.org.pl 
 
Adam Rogalewski
Specjalista ds. międzynarodowych

tel.: 22 551 55 05
tel./fax.: 22 551 55 25
kom.: 502 391 672
e-mail: rogalewski@opzz.org.pl


Wydział Organizacji Pracy i Informacji
Dyrektor Janusz  Gołąb
tel.: (22) 551 55 15
e-mail: golab@opzz.org.pl

Zespół Organizacji pracy

Janusz  Gołąb
tel.: (22) 551 55 15
tel. kom. 601 324 954
e-mail: golab@opzz.org.pl

Małgorzata Kozłowska
tel.: (22) 551 55 10 lub 16
e-mail: kozlowska@opzz.org.pl

Biuro prasowe

Kierownik Ryszard Grąbkowski
Sekretarz prasowy
(22) 551 55 04
e-mail:  grabkowski@opzz.org.pl  
                                            
Piotr Szumlewicz
Dziennikarz związkowy
tel.: (22) 551 55 02
e-mail: szumlewicz@opzz.org.pl

Cezary Żurawski 
Administrator portalu OPZZ,
tel. 22 551 55 45
e-mail: zurawski@opzz.org.pl
Moja strona publiczna


Wydział Polityki Społecznej, Rynku Pracy, Ubezpieczeń i Zdrowia
Dyrektor Bogdan Grzybowski
tel.:  (22) 551 55 17
e-mail: grzybowski@opzz.org.pl

 

Zespół ds. Zdrowia, Warunków Pracy i Niepełnosprawnych

Renata Górna
 tel.: (22) 551 55 18
 e-mail: gorna@opzz.org.pl
 
Zespół ds. Ubezpieczeń, Polityki Rodzinnej i Pomocy Społecznej

Renata Górna
 tel.: (22) 551 55 18
 e-mail: gorna@opzz.org.pl

Bogdan Grzybowski
tel.:  (22) 551 55 17
e-mail: grzybowski@opzz.org.pl
 
Zespół ds. Rynku Pracy

Bogdan Grzybowski
tel.:  (22) 551 55 17
e-mail: grzybowski@opzz.org.pl


Wydział Polityki Gospodarczej i Funduszy Strukturalnych
Dyrektor Norbert Kusiak
tel.: (22) 551 55 07
e-mail: kusiak@opzz.org.pl


Zespół Polityki Gospodarczej

Norbert Kusiak
tel.: (22) 551 55 07
e-mail: kusiak@opzz.org.pl

Katarzyna Pietrzak
tel.: (22) 551 55 08
e-mail: pietrzak@opzz.org.pl


Zespół ds. Funduszy Strukturalnych

Bartłomiej Kubiaczyk
tel.: (22) 551 55 06
faks.: (22) 551 55 09
e-mail:  kubiaczyk@opzz.org.pl
 


Wydział Prawno-Interwencyjny
Dyrektor Paweł Śmigielski
tel.: (22) 551 55 11
e-mail:  smigielski@opzz.org.pl

Paweł Galec
tel.: (22) 551 55 12
e-mail:  galec@opzz.org.pl

Archiwum OPZZ
Grzegorz Sołtysiak
tel.: (22) 551 55 39