Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Biuro prasowe Biuro prasowe


Ryszard Grąbkowski
Sekretarz prasowy
(22) 551 55 04
e-mail:  grabkowski@opzz.org.pl                                               

Piotr Szumlewicz
Dziennikarz związkowy
tel.: (22) 551 55 02
e-mail: szumlewicz@opzz.org.pl

Cezary Żurawski 
Administrator portalu OPZZ,
tel. 22 551 55 45
e-mail: zurawski@opzz.org.pl
Moja strona publiczna
 

Komunikaty prasowe Komunikaty prasowe

Co dalej z deputatem węglowym? Komitet Inicjatywy Ustawodawczej pisze do wicepremiera Morawieckiego

Członkowie Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej obywatelskiego projektu zmian w „Ustawie z dnia 7 września 2007 r. o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego”, który reguluje sprawę deputatu węglowego dla górniczych emerytów i rencistów, protestują przeciwko opieszałości rządu i posłów.

Co dalej z deputatem węglowym?

Mija rok od złożenia w Sejmie, 29 marca 2016r, 126 tys. podpisów pod obywatelskim projektem zmian w „Ustawie z dnia 7 września 2007 r. o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego, które uregulowałyby sprawę deputatu węglowego dla górniczych emerytów i rencistów.

OPZZ apeluje do Ministra Sprawiedliwości

Wiceprzewodniczący OPZZ Andrzej Radzikowski apeluje do Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro: Aktualny stan prawny ogranicza możliwości korzystania z drogi sądowej w sprawach z zakresu prawa pracy.

Skandaliczna próba zawłaszczenia pieniędzy przyszłych emerytów

Na posiedzeniu sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, wiceminister Marcin Zieleniecki przedstawił rządowy dokument „Przegląd systemu emerytalnego - informacja Rady Ministrów dla Sejmu RP o skutkach obowiązywania ustawy z dnia 11 maja 2012 r. o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych wraz z propozycjami zmian”. Wśród kilkunastu propozycji znalazł się pomysł, aby prawo do emerytury przysługiwało dopiero po przepracowaniu 15 lat składkowych.

Oświadczenie kierownictwa OPZZ

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych uważa za skandaliczne postawienie przed komisją dyscyplinarną nauczycielek z Zespołu Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu.
Wyświetlanie 1 - 5 z 375 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 75