Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Biuro prasowe Biuro prasowe


Ryszard Grąbkowski
Sekretarz prasowy
(22) 551 55 04
e-mail:  grabkowski@opzz.org.pl                                               

Piotr Szumlewicz
Dziennikarz związkowy
tel.: (22) 551 55 02
e-mail: szumlewicz@opzz.org.pl

Cezary Żurawski 
Administrator portalu OPZZ,
tel. 22 551 55 45
e-mail: zurawski@opzz.org.pl
Moja strona publiczna
 

Komunikaty prasowe Komunikaty prasowe

II edycja Akademii Demokracji Socjalnej (ADS)!

ADS to weekendowa szkoła dla wszystkich, którzy w swojej działalności politycznej, społecznej i związkowej kierują się wartościami progresywnymi. Jest to okazja do poszerzenia wiedzy w różnych aspektach od polityki gospodarczej po zagraniczną poprzez udział w warsztatach i spotkaniach z wybitnymi ekspertami i praktykami.

Stanowisko Prezydium OPZZ w sprawie ograniczania praw pracowniczych w zakresie wyboru swoich przedstawicieli do organów spółek kapitałowych z udziałem Skarbu Państwa

Prezydium OPZZ wyraża sprzeciw wobec bezprawnych praktyk idących w kierunku ograniczania praw pracowniczych w zakresie wyboru swoich przedstawicieli do organów spółek kapitałowych z udziałem Skarbu Państwa.

Stanowisko Prezydium OPZZ w sprawie wzrostu wynagrodzeń w gospodarce narodowej

Prezydium OPZZ uznaje za konieczny szybszy wzrost wynagrodzeń pracowników w gospodarce narodowej, w tym minimalnego wynagrodzenia za pracę a także wyższych płac zatrudnionych w państwowej sferze budżetowej w 2018 roku.

Akcja protestacyjna ITD

Uchwałą Rady Krajowej Związku Zawodowego Inspekcji Transportu Drogowego, 15 maja 2017 rozpocznie się tygodniowy protest ostrzegawczy w związku z brakiem procedowania ustawy o inspekcji transportu drogowego oraz brakiem realnych podwyżek od 9 lat. Protest polegać będzie na niezwykle skrupulatnych kontrolach przestrzegania wszystkich przepisów obowiązujących w transporcie drogowym.

Program obchodów 1 - majowych w Warszawie

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów do udziału w obchodach Święta Pracy 1 MAJA
Wyświetlanie 1 - 5 z 381 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 77