Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Biuro prasowe Biuro prasowe


Ryszard Grąbkowski
Sekretarz prasowy
(22) 551 55 04
e-mail:  grabkowski@opzz.org.pl                                               

Piotr Szumlewicz
Dziennikarz związkowy
tel.: (22) 551 55 02
e-mail: szumlewicz@opzz.org.pl

Cezary Żurawski 
Administrator portalu OPZZ,
tel. 22 551 55 45
e-mail: zurawski@opzz.org.pl
Moja strona publiczna
 

Komunikaty prasowe Komunikaty prasowe

OPZZ negatywnie zaopiniował projekt budżetu państwa na 2018 r.

W swojej opinii, OPZZ skoncentrował się szczególnie na ocenie decyzji rządu w sprawach wynagrodzeń pracowników i systemu podatkowego.

Związek Zawodowy Poligrafów rośnie w siłę!

Pracownicy łódzkiej fabryki Amcor Tobacco Packaging Polska sp. z o.o. zorganizowali się w związek zawodowy. Stu pracowników postanowiło zawalczyć o swoje miejsca pracy, godne zatrudnienie i dialog z pracodawcą.

Oświadczenie OPZZ w sprawie dorocznego przemówienia przewodniczącego Komisji Europejskiej o stanie Unii Europejskiej

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych (OPZZ) z zadowoleniem przyjęło wystąpienie przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera w dn. 13 września 2017 r. dotyczące stanu i przyszłych prac Unii Europejskiej.

Polacy zasługują na wyższe płace!

OPZZ od lat konsekwentnie domaga się od rządu, by podniósł płacę minimalną do 50% płacy przeciętnej. Postulatu OPZZ, by płaca minimalna w 2018 r. wyniosła 2220 zł nie poparły w tym roku wszystkie centrale związkowe RDS, choć Polska powinna dążyć do europejskich standardów wynagradzania pracowników.

OPZZ przeciw eksmisjom

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych krytycznie ocenia przyjęcie przez Parlament zapisów ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości, która umożliwia eksmisję lokatorów bez wyroku sądu i zapewnienia lokalu socjalnego lub zastępczego.
Wyświetlanie 1 - 5 z 402 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 81