Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Biuro prasowe Biuro prasowe


Ryszard Grąbkowski
Sekretarz prasowy
(22) 551 55 04
e-mail:  grabkowski@opzz.org.pl                                               

Piotr Szumlewicz
Dziennikarz związkowy
tel.: (22) 551 55 02
e-mail: szumlewicz@opzz.org.pl

Cezary Żurawski 
Administrator portalu OPZZ,
tel. 22 551 55 45
e-mail: zurawski@opzz.org.pl
Moja strona publiczna
 

Komunikaty prasowe Komunikaty prasowe

Reforma sądownictwa: deklarujemy współpracę

Organizacje zrzeszone w Radzie Dialogu Społecznego z zadowoleniem przyjmują odrzucenie złych projektów ustaw o Sądzie Najwyższym i o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz deklaracje Pana Prezydenta o podjęciu prac nad nowymi, zgodnymi z Konstytucją oraz zasadami prawa, projektami w sprawie reformy systemu sądownictwa.

ZWIĄZKOWCY i PRACODAWCY APELUJĄ DO PREZYDENTA RP

Jako członkowie Rady Dialogu Społecznego reprezentatywne organizacje pracodawców i związki zawodowe zwracamy się do Pana Prezydenta z wnioskiem o zawetowanie ustawy o Sądzie Najwyższym uchwalonej przez Sejm w dniu 20 lipca br.

OPZZ pisze do ministra rolnictwa

W procesie doboru pracowników do zatrudnienia w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa, stosuje się niemerytoryczne i dyskryminujące kryteria, w tym dotyczące członków organizacji związkowych wchodzących w skład OPZZ.

Oświadczenie OPZZ z 20 lipca 2017 w sprawie zwolnień pracowników instytucji publicznych

Zgodnie z art. 90 poselskiego projektu ustawy o Sądzie Najwyższym istnieje możliwość zwolnienia z mocy prawa wszystkich pracowników tej instytucji.

WZZ Pracowników Gospodarki Morskiej: Nie akceptujemy zmiany Konstytucji ustawami sejmowymi

Wolny Związek Zawodowy Pracowników Gospodarki Morskiej zwraca się do Prezydenta RP z wnioskiem o zastosowanie weta w sprawie ustaw o Krajowej Radzie Sądownictwa, Ustroju Sądów Powszechnych oraz ustawy o Sądzie Najwyższym, jeżeli zostaną przyjęte przez parlament w obecnej treści.
Wyświetlanie 1 - 5 z 395 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 79