Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                  FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

Posiedzenie Prezydium Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych

25 lipca 2017 r. w Warszawie odbyło się zwołane w trybie pilnym posiedzenie Prezydium Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych.

Polityka prozdrowotna kluczem do poprawy jakości pracy

,,Jak wprowadzać politykę prozdrowotną w firmach i organizacjach?", aby służyła polepszaniu jakości życia w pracy – to temat seminarium zorganizowanego przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy.

List prezesa ZNP do nauczycieli

Nie ma demokracji bez demokratycznej szkoły! Nie ma demokracji bez wolnych sądów! W ostatnich dniach dyskusja o przyszłości polskiej szkoły, czyli debata nad wnioskiem o referendum w sprawie reformy edukacji odbywała się w Sejmie równolegle z debatami nad przyszłością polskiego sądownictwa. Niestety, zarówno szkoły, jak i sądy padły ofiarą tej samej złej polityki – partia rządząca postanowiła podporządkować je swoim interesom.

Zginął, bo walczył o prawa pracowników. Wyślij apel! Działaj!

1 lipca br. Alberto Román Acosta González, prezes oddziału Guacarí Narodowego Związku Pracowników Przemysłu Rolniczego (SINTRAINAGRO) w Kolumbii, został zamordowany na plantacji cukru. Napaści dokonało dwóch członków paramilitarnej grupy powiązanej z przedsiębiorcami, którym nie na rękę były działania związkowca.

Reforma sądownictwa: deklarujemy współpracę

Organizacje zrzeszone w Radzie Dialogu Społecznego z zadowoleniem przyjmują odrzucenie złych projektów ustaw o Sądzie Najwyższym i o Krajowej Radzie Sądownictwa oraz deklaracje Pana Prezydenta o podjęciu prac nad nowymi, zgodnymi z Konstytucją oraz zasadami prawa, projektami w sprawie reformy systemu sądownictwa.

Wyświetlanie 1 - 5 z 2 149 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 430

Kalendarium Kalendarium


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty


 

Oświadczenie

 Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych
w sprawie projektów ustaw o sądach powszechnych, Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa

 

Oświadczenie OPZZ z 20 lipca 2017
w sprawie zwolnień pracowników instytucji publicznych

Przeczytaj

 

Nie dla niszczenia dialogu i sądownictwa!

Piotr Szumlewicz: Dialog społeczny w Polsce umiera, a wraz z nim umiera niezależne sądownictwo. Projekty ustaw dotyczące fundamentalnych zmian w systemie sądownictwa to kolejne akty prawne, procedowane bez konsultacji społecznych i poza Radą Dialogu Społecznego.FUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa