Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                                                                                 FacebookYoutube      

 

Aktualności Aktualności

Raport: prawa człowieka w Polsce

Przewodniczący OPZZ Jan Guz spotkał się z dyrektorem ds. praw człowieka ambasady Stanów Zjednoczonych Stevenem A. C. Bremnerem. Na spotkaniu omówiono coroczny raport na temat przestrzegania praw człowieka w Polsce.

Narodowy Kongres Nauki

19 i 20 września br. w Krakowie, przedstawiciele środowiska nauki i szkolnictwa wyższego wysłuchali prezentacji wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowina przedstawiającej główne założenia nowej ustawy o szkolnictwie wyższym.

Rada Rynku Pracy

21 września, w siedzibie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyło się posiedzenie Rady Rynku Pracy.

OPZZ negatywnie zaopiniował projekt budżetu państwa na 2018 r.

W swojej opinii, OPZZ skoncentrował się szczególnie na ocenie decyzji rządu w sprawach wynagrodzeń pracowników i systemu podatkowego.

Związek Zawodowy Poligrafów rośnie w siłę!

Pracownicy łódzkiej fabryki Amcor Tobacco Packaging Polska sp. z o.o. zorganizowali się w związek zawodowy. Stu pracowników postanowiło zawalczyć o swoje miejsca pracy, godne zatrudnienie i dialog z pracodawcą.

Wyświetlanie 1 - 5 z 2 216 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 444

Kalendarium Kalendarium


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty


 

Bogdan Grzybowski Bogdan Grzybowski


Od 1 października 2017
zostanie obniżony wiek emerytalny.


Co się zmienia?

przeczytaj

W mediach W mediach

Wszyscy dostaniemy niskie emerytury

pulshr.pl, 7.08.2014

Ile kosztują etaty księży?

pulshr.pl, 7.08.2014
Wyświetlanie 4 986 - 4 990 z 7 789 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 1 558
 

Koniec wakacji

Tadeusz Motowidło: Piekło, grzmiało, wiało, narobiło krzywdy ludziom i przyrodzie. Nie były fajne te wakacje. Jeszcze parę dni, a wszystko wróci na utarte ścieżki. W górnictwie rozpocznie się kolejny sezon polowania na czarownice.FUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa