Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                   FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

SOR ponownie oceniona przez partnerów społecznych

W Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog" w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie doraźnego Zespołu problemowego ds. Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju działającego w ramach Rady Dialogu Społecznego.

Zespół RDS o uldze B+R

W Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog" obradował Zespół problemowy ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych działający w ramach Rady Dialogu Społecznego.

ZZPPM: Czy kierownictwo Polskiej Miedzi funkcjonuje w wirtualnej rzeczywistości?

Zdaniem władz KGHM załoga Polskiej Miedzi zarabia wystarczająco dużo nie ma wiec powodu do podnoszenie jej wygrodzeń. Tak optymistyczne stanowisko zaprezentowali przedstawicie zarządu KGHM Polska Miedz S.A podczas ostatniego spotkania z liderami ZZPPM.

ZNP: Nie zgadzamy się na propozycje MEN dotyczące płac

Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec nowego modelu finansowania oświaty MEN. Związek Nauczycielstwa Polskiego dementuje przedstawione w mediach informacje o rzekomym podsumowaniu prac grup roboczych, a także dokonania jakichkolwiek ustaleń. Fakt ten jest przykładem dezinformowania opinii publicznej.

Rada OPZZ

22 marca w Warszawie odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

Wyświetlanie 1 - 5 z 1 956 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 392

Kalendarium Kalendarium WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty


Jan Guz w programie "Bilans", TVN 24 BiŚ
o obywatelskim  projekcie dotyczącym zakazu handlu w niedziele

 

Zobacz

W mediach W mediach

Wyświetlanie 4 986 - 4 990 z 7 171 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 1 435
 

Negocjacje w toku

Andrzej Radzikowski: Od wielu lat krytykujemy prymat doktryny neoliberalnej w państwie i gospodarce. Nadmierna liberalizacja oraz wiara w niewidzialną rękę rynku nie wpłynęły na poprawę stanu gospodarki, rynków finansowych i sytuacji pracowników

Europa potrzebuje wzrostu płac Europa potrzebuje wzrostu płacFUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa