Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                   FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

Komisja Młodych OPZZ wybrała nowego przewodniczącego

21 marca w siedzibie Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych odbyły się wybory nowych władz Komisji Młodych OPZZ.

ZNP: Zbieramy dalej. Intensywnie!

- Jestem przekonany, że mamy już pół miliona podpisów, ale ta liczba nie jest zadowalająca. Chcemy, by podpisów było zdecydowanie więcej - powiedział prezes ZNP Sławomir Broniarz.

ZPW "Tarcza": Kolejne rozmowy w MON

Spodziewamy się, że dojdzie do uzgodnienia wspólnego stanowiska Strony Resortowej i Społecznej o potrzebie nowelizacji najpilniejszych zmian w PUZP (zmiana tabeli miesięcznych stawek wynagrodzenia zasadniczego i wprowadzenie jednakowej wysokości premii).

Posiedzenie sekcji branżowej pracowników ośrodków doradztwa rolniczego

Podczas posiedzenia sformułowano wnioski i zalecenia dotyczące funkcjonowania doradztwa rolniczego w Polsce, w szczególności związane z brakiem działań na rzecz poprawy wynagrodzeń pracowniczych.

List rodziców do strajkujących pracowników: Jesteśmy z Wami i popieramy strajk 31 marca!

Nauczycielki i Nauczyciele, z ogromnym zaniepokojeniem obserwujemy działania prowadzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej wokół reformy systemu edukacji.

Wyświetlanie 6 - 10 z 1 956 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 392

Kalendarium Kalendarium WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty


Jan Guz w programie "Bilans", TVN 24 BiŚ
o obywatelskim  projekcie dotyczącym zakazu handlu w niedziele

 

Zobacz

W mediach W mediach

Wyświetlanie 1 - 5 z 4 988 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 998
 

Negocjacje w toku

Andrzej Radzikowski: Od wielu lat krytykujemy prymat doktryny neoliberalnej w państwie i gospodarce. Nadmierna liberalizacja oraz wiara w niewidzialną rękę rynku nie wpłynęły na poprawę stanu gospodarki, rynków finansowych i sytuacji pracowników

Europa potrzebuje wzrostu płac Europa potrzebuje wzrostu płacFUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa