Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                  FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

Rozmowy z Ministrem Zdrowia o postulatach ratowników medycznych

Dialog z Ministrem Zdrowia Konstantym Radziwiłłem prowadzono w ramach Podzespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. ochrony zdrowia zwołanego na wniosek strony związkowej.

ZWIĄZKOWCY i PRACODAWCY APELUJĄ DO PREZYDENTA RP

Jako członkowie Rady Dialogu Społecznego reprezentatywne organizacje pracodawców i związki zawodowe zwracamy się do Pana Prezydenta z wnioskiem o zawetowanie ustawy o Sądzie Najwyższym uchwalonej przez Sejm w dniu 20 lipca br.

Referendum ws. reformy: działamy dalej

Sejm, głosami posłów Prawa i Sprawiedliwości, zdecydował, że referendum nie będzie. Ale my działamy dalej, nie poddajemy się! – ogłosili dziś (21.07) przedstawiciele Komitetu referendalnego na wspólnej konferencji prasowej w ZNP.

PiS wyrzucił 910 tys. podpisów do kosza

20 lipca 2017 roku Sejm, głosami posłów Prawa i Sprawiedliwości, odrzucił obywatelski wniosek o rozpisanie referendum szkolnego. Ponad 910 tys. podpisów większość sejmowa wyrzuciła do kosza.

OPZZ pisze do ministra rolnictwa

W procesie doboru pracowników do zatrudnienia w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa, stosuje się niemerytoryczne i dyskryminujące kryteria, w tym dotyczące członków organizacji związkowych wchodzących w skład OPZZ.

Wyświetlanie 6 - 10 z 2 146 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 430

Kalendarium Kalendarium


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty


 

Oświadczenie

 Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych
w sprawie projektów ustaw o sądach powszechnych, Sądzie Najwyższym i Krajowej Radzie Sądownictwa

 

Oświadczenie OPZZ z 20 lipca 2017
w sprawie zwolnień pracowników instytucji publicznych

Przeczytaj

 

Nie dla niszczenia dialogu i sądownictwa!

Piotr Szumlewicz: Dialog społeczny w Polsce umiera, a wraz z nim umiera niezależne sądownictwo. Projekty ustaw dotyczące fundamentalnych zmian w systemie sądownictwa to kolejne akty prawne, procedowane bez konsultacji społecznych i poza Radą Dialogu Społecznego.FUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa