Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                   FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

Zgromadzenie ZZ Poligrafów

W gmachu Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie odbyło się coroczne Zgromadzenie Związku Zawodowego Poligrafów.

Zmiany w ustawie o zatrudnianiu pracowników tymczasowych

Prezydent RP podpisał ustawę o zmianie ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych oraz niektórych innych ustaw. Nowe zapisy mają podnieść standardy pracy tymczasowej i poprawić warunki jej wykonywania.

Posiedzenie doraźnego Zespołu ds. SOR

W Centrum Partnerstwa Społecznego „Dialog" w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Zespołu doraźnego Rady Dialogu Społecznego ds. Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju.

Żądamy referendum!

Rodzice nie godzą się na chaos, bałagan, na nieprzygotowane podstawy programowe i podręczniki, na edukacyjny eksperyment, który rusza „od środka” cyklu kształcenia. Tego chaosu nie było w programie Prawa i Sprawiedliwości!

Stanowisko Prezydium OPZZ w sprawie ograniczania praw pracowniczych w zakresie wyboru swoich przedstawicieli do organów spółek kapitałowych z udziałem Skarbu Państwa

Prezydium OPZZ wyraża sprzeciw wobec bezprawnych praktyk idących w kierunku ograniczania praw pracowniczych w zakresie wyboru swoich przedstawicieli do organów spółek kapitałowych z udziałem Skarbu Państwa.

Wyświetlanie 6 - 10 z 2 053 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 411

Kalendarium Kalendarium WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty

 

Przywróćmy godną pracę

Andrzej Radzikowski: 1 maja to dzień Międzynarodowej Solidarności Ludzi Pracy. To jedno z najważniejszych świąt pracowniczych. W tym dniu, na całym świecie domagamy się stabilnej, godnie opłacanej pracy dającej pewność zabezpieczenia emerytalnego.

Europa potrzebuje wzrostu płac Europa potrzebuje wzrostu płacFUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa