Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                   FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

Pikieta pracowników PKN ORLEN w Płocku

W godzinanch 14.00 - 17.00 przed Bramą nr 1 PKN Orlen w Płocku odbędzie się pikieta zorganizowana przez Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjno-Strajkowy. W obliczu niebotycznych zarobków Zarządu pracownicy domagają się podwyżek.

Międzyzwiązkowy Komitet Protestacyjno-Strajkowy zaprasza premiera Tuska na Śląsk

Mamy nadzieję, że nie obawia się Pan spotkania z ludźmi, którzy „zgłaszają pretensje pod adresem władzy”. Nie ma się czego bać. Jesteśmy takimi samymi obywatelami tego kraju jak Pan.

Obrady związkowców ze struktur terytorialnych OPZZ

W Warszawie odbyło się spotkanie związkowców z ministrem Skarbu Państwa Mikołajem Budzanowskim. Uczestnicy przyjęli Stanowisko w sprawie nadzoru właścicielskiego Skarbu Państwa i prywatyzacji.

Spotkanie związkowców z ministrem skarbu państwa

W Warszawie odbyło się spotkanie związkowców z ministrem Skarbu Państwa Mikołajem Budzanowskim. Uczestnicy przyjęli Stanowisko w sprawie nadzoru właścicielskiego Skarbu Państwa i prywatyzacji.

Ukazał sie marcowy numer "Związkowca OPZZ".

Ukazał się marcowy numer "Związkowca OPZZ". W numerze m.in.: "Strajk na Śląsku", "Związki po norwesku", "Kto w Polsce jest Oburzony?", "Jak się rządzą ZGN-y".

Wyświetlanie 2 001 - 2 005 z 2 053 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 411

Kalendarium Kalendarium WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty

 

Przywróćmy godną pracę

Andrzej Radzikowski: 1 maja to dzień Międzynarodowej Solidarności Ludzi Pracy. To jedno z najważniejszych świąt pracowniczych. W tym dniu, na całym świecie domagamy się stabilnej, godnie opłacanej pracy dającej pewność zabezpieczenia emerytalnego.

Europa potrzebuje wzrostu płac Europa potrzebuje wzrostu płacFUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa