Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                                         TwetterFacebookYoutube   English version

 

Aktualności Aktualności

Najwyższa pora na wprowadzenie minimalnej stawki godzinowej dla umów cywilnoprawnych wysokości co najmniej 15 zł brutto

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych już ponad dwa lata temu zgłosiło propozycję wprowadzenia minimalnej płacy godzinowej. Miała ona dotyczyć wszystkich rodzajów umów, a jej celem było wyeliminowanie skandalicznie niskich stawek, które wciąż pojawiają się na polskim rynku pracy.

Eksperci OPZZ o tematyce posiedzeń Rady Dialogu Społecznego

30 listopada, w warszawskiej siedzibie OPZZ kierownictwo konfederacji spotkało się z członkami zespołów problemowych i ekspertami OPZZ. Omówiono najważniejsze problemy do rozstrzygnięcia na forum rady. Plenarne posiedzenie Rady Dialogu Społecznego odbędzie się 14 grudnia br.

List ZNP/OPZZ do przewodniczącego Rady Dialogu Społecznego

Wniosek ZNP i OPZZ do przewodniczącego Rady Dialogu Społecznego o zwołanie posiedzenia Rady w związku z planowanymi zmianami w zakresie obowiązku szkolnego oraz ustroju szkolnego.

Nagroda im. Haliny Krahelskiej dla Andrzeja Otręby Wyróżnienie ,,Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” dla Anwil S.A.

W dniu 25 listopada 2015 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Nagród im. Haliny Krahelskiej oraz ,,Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej"

Obchody Święta Kolejarza

Dziś przewodniczący OPZZ Jan Guz wziął udział w obchodach Święta Kolejarza. Na uroczystości wręczył odznaczenia „Zasłużony dla Związku Zawodowego Dyżurnych Ruchu PKP". Specjalne odznaczenie za zasługi dla OPZZ dostał także przewodniczący ZZ DR PKP Aleksander Motyka.
Wyświetlanie 1 - 5 z 1 190 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 238

Kalendarium Kalendarium


100 DNI RZĄDU BEATY SZYDŁO

Nasza ocena za: 
 
86 dni

 

Co innego mówią. Co innego robią

Bogdan Grzybowski: Sejm Sejmem, projekty projektami, ale sprawiedliwość i projekty muszą być nasze czyli PIS. Wczoraj po raz kolejny przekonaliśmy się jak będzie wyglądało państwo PIS, kiedy głosowano nad projektem PSL, stwarzającym możliwość przejścia na emeryturę po 40 latach pracy.

OGŁOSZENIE OGŁOSZENIE


Rada Dialogu Społecznego, reprezentowana przez Przewodniczącego Rady,

poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko
Dyrektora Biura Rady Dialogu Społecznego

POMOC DLA PRACODAWCÓW
INWESTUJĄCYCH W KADRY
Ogólnopolskie Porozumienie
Związków ZawodowychFUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa