Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                                      FacebookYoutube   English version

 

Aktualności Aktualności

Katowice: Obrady Zespołu Trójstronnego

W Katowicach 26 lipca br., z udziałem Wiceministra Energii Grzegorza Tobiszowskiego oraz Wiceministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda, odbyło się posiedzenie Zespołu Trójstronnego ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników.

Posiedzenie Doraźnego Zespołu ds. zamówień publicznych RDS

W siedzibie CPS Dialog odbyło się posiedzenie Doraźnego Zespołu ds. zamówień publicznych Rady Dialogu Społecznego, które dotyczyło aktualnej sytuacji w sektorze lubelskiego i podkarpackiego przemysłu produkującego na potrzeby obronności kraju.

Komisarz europejska dziękuje OPZZ za poparcie dla przeglądu dyrektywy o delegowaniu pracowników

Pragnę podziękować za Pańskie pismo z dnia 23 maja 2016 r., w którym wyraża Pan poparcie dla wniosku Komisji dotyczącego ukierunkowanego przeglądu dyrektywy o delegowaniu pracowników.

Związkowcy z „Kopexu” piszą do wicepremiera Morawieckiego

Związki Zawodowe reprezentujące pracowników Grupy Kopex S.A. wystąpiły z listem otwartym do premiera Mateusza Morawieckiego, przedstawiając dramatyczną sytuację spółki.

Razem silniejsi!

26 lipca, w warszawskiej siedzibie OPZZ odbyło się spotkanie przewodniczących związków zawodowych zrzeszonych w OPZZ, działających w transporcie lotniczym i obsłudze lotniskowej.

Wyświetlanie 1 - 5 z 1 587 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 318


 WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU

                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM

Kalendarium Kalendarium


W mediach W mediach

Wyświetlanie 1 - 5 z 4 989 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 998
 

Zawłaszczone rocznice

Jan Guz: W ostatnich dniach obchodzono uroczystości 40. rocznicy wydarzeń czerwcowych w Radomiu, Ursusie i Płocku, za chwilę – czeka nas 60 rocznica Poznańskiego czerwca.


WCZASY W FWPFUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa