Zamknij
OPZZ informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika
(w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) w celach związanych z realizacją usług reklamowych i analityki biznesowej.
Jeżeli brak zgody należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Jak założyć związek   Newsletter  Kronika związkowa                                                                                                   FacebookYoutube      English version

 

Aktualności Aktualności

Posiedzenie Rady Okręgu Świętokrzyskiego ZZ „Budowlani”

21 października, w Mąchocicach Kapitulnych odbyło się posiedzenie Rady Okręgu Świętokrzyskiego ZZ „Budowlani” pod kierownictwem Anny Bujnowskiej, przewodniczącej Zarządu Okręgu Świętokrzyskiego.

OPZZ o "Planie Morawieckiego"

OPZZ oceniło jako poprawną analizę wyzwań społeczno-gospodarczych kraju i obszary problemowe wymagające aktywności państwa. Wskazało jednocześnie na szereg mankamentów które, w przypadku ich nieuzupełnienia, negatywnie wpłyną na możliwość osiągnięcia celów założonych w Strategii.

OPZZ w sprawie umowy handlowej UE-Kanada (CETA)

Opinia jaką przedstawiło OPZZ była krytyczna zarówno co do samej umowy handlowej CETA jak i sposobu, w jakim Ministerstwo Rozwoju przeprowadziło konsultacje dokumentów. Stronie społecznej dano bowiem jedynie niecałe dwa dni na przygotowanie opinii do liczącego sobie kilkaset stron dokumentu wraz z obszernymi załącznikami.

Rada Dialogu Społecznego podsumowała rok swojej działalności

Prezydent Andrzej Duda gościł w Pałacu Prezydenckim Radę Dialogu Społecznego. Rada podsumowała rok swojej działalności i przedyskutowała zagadnienia reformy szkolnictwa wyższego.

Ogólnopolska akcja protestacyjna ZNP

Zarząd Główny ZNP podjął decyzję o uruchomieniu z dniem 18 października 2016 r. ogólnopolskiej akcji protestacyjnej w związku z planowaną reformą edukacji.

Wyświetlanie 1 - 5 z 1 713 rezultatów.
Pozycji na stronę 5
z 343


 WSPÓŁPRACUJEMY z TRYBUNĄ.EU


                                                   

WSPÓŁPRACUJEMY z PRZEGLĄDEM
Warunki prenumeraty

Kalendarium Kalendarium


W mediach W mediach

 

2,5 razy więcej za pracę w niedzielę

Piotr Szumlewicz: Trwa debata na temat ustawy ograniczającej handel w niedzielę, którą przygotowała NSZZ Solidarność, a wspiera rząd Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z jej założeniami zakaz ma objąć głównie galerie handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe i sklepy sieci franczyzowych.FUNDACJA WSPARCIE

Strona startowa