Szanowni Państwo,

Koleżanki i Koledzy,


W imieniu Kierownictwa OPZZ serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w pikiecie zorganizowanej w obronie pracowników PLL LOT. Wszyscy razem jesteśmy silniejsi i możemy więcej. Razem walcząc o prawa pracownicze pokazujemy naszą siłę – siłę związków zawodowych.

Przekazujemy wyrazy wdzięczności za Waszą obecność i duże wsparcie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się w ciągu tak krótkiego czasu zebrać grupę osób, która przybyła wesprzeć walkę pracowników PLL LOT.

Dziękujemy wszystkim za mobilizację swoich ludzi, za to, że w sytuacjach kryzysowych potrafmy się jednoczyć i wspierać tych, którzy tego obecnie potrzebują.

Bardzo dziękujemy także tym, którzy nie mogli być tego dnia z nami, ale wspierali pracowników PLL LOT organizując pikiety w swoich miastach, prowadząc kampanie wsparcia w mediach społecznościowych oraz za każdą inną formę aktywności.

Dziękujemy również naszym kolegom i koleżankom z Europy i Świata, którzy przesłali setki listów poparcia oraz współtworzyli z nami kampanie w mediach społecznościowych.


Razem jesteśmy silniejsi!