Już jest! Społeczność Sympatyków OPZZ w aplikacji PLZ! PLZ to aplikacja społecznościowa spełniająca funkcję wirtualnej tablicy związkowej. Ma za zadanie usprawnić zarządzanie Związkami Zawodowymi  komunikacji, głosowania, opłacania składek, przydzielania zadań czy tworzenia wydarzeń.

To miejsce, które wspiera utrzymywanie relacji budowanych w rzeczywistym świecie i daje możliwość tworzenia oraz umacniania społeczności – użytkownik aplikacji za pośrednictwem czatu może rozmawiać z innymi użytkownikami czy dzielić się z nimi opiniami.  Aplikacja PLZ to także źródło aktualnej wiedzy, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco: znajdziesz w niej newsy, najważniejsze informacje i nowinki ze związkowego świata 
Wszystkie informacje, które pojawiają się w aplikacji tworzą zautoryzowane autorki i zautoryzowani autorzy, czyli realne osoby. Wiadomości, które możesz przeczytać są zawsze przypisane do cyfrowej społeczności konkretnego związku zawodowego.

Co daje związkom zawodowym korzystanie z aplikacji PLZ?

Organizacje korzystające z aplikacji PLZ mają możliwość usprawnienia wewnętrznej komunikacji – bez zbędnych rozpraszaczy. Mogą łatwo dodawać wydarzenia, rozdzielać zadania i sprawdzać statusy ich wykonania. Dzięki Aplikacji PLZ komunikacja staje się zdecydowanie prostsza i bardziej skuteczna.

Użytkownicy i użytkowniczki sami/same wybierają, do której społeczności chcą dołączyć i mają pewność, że ich dane nie będą wykorzystywane w celach optymalizacji reklam, co ma miejsce w największych mediach społecznościowych.

Co znajdziesz w aplikacji PLZ?

Główną strukturą aplikacji PLZ są społeczności  Społeczność to tematyczna grupa, np. dla konkretnego związku. Społeczności można przeglądać i filtrować ze względu na nazwę lub lokalizację. W menu społeczności znajdują się funkcjonalności związane z zarządzaniem samą społecznością takie jak: Czat grupowy, Głosowania czy Wydarzenia. Uczestnik ma w niej wiele możliwości: może rozmawiać, dzielić się opiniami, czytać newsy (ważne informacje, nowości), opłacić składki, zapisać się na wydarzenie czy oddać głos w głosowaniu, ma tam także swoją legitymację związkową.

To aplikacja, która wzmacnia poczucie wspólnotowości i tożsamości ze swoim związkiem!

Aplikację PLZ możesz pobrać Google Play i App Store i dołączyć do społeczności Sympatyków OPZZ poprzez kod QR lub wpisując nazwę społeczności „SYMPATYCY_OPZZ”.

Do zobaczenia w aplikacji PLZ!