OPZZ zaprasza na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik, która odbędzie się  17 listopada o godz. 17:00. Wycieczka organizowana przez Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych jest bezpłatna dla wszystkich chętnych w ramach programu “Razem do lepszej przyszłości”. To program, którego celem jest wpieranie integracji społecznej i zawodowej osób z różnych krajów i kultur.

Jeśli jesteś ciekawy świata i lubisz eksperymentować, to mamy dla ciebie propozycję nie do odrzucenia! Zapraszamy cię na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik - największego i najnowocześniejszego muzeum naukowego w Polsce!

Centrum Nauki Kopernik to miejsce, gdzie możesz zobaczyć, dotknąć i sprawdzić na własnej skórze, jak działa nauka. To ponad 450 interaktywnych eksponatów, które pokazują różne dziedziny wiedzy - od astronomii po biologię, od fizyki po chemię, od matematyki po informatykę. To także planetarium, laboratoria, warsztaty i wystawy czasowe, które prezentują najnowsze osiągnięcia i odkrycia naukowe.

W Centrum Nauki Kopernik nauczysz się wielu ciekawych rzeczy, ale przede wszystkim będziesz się świetnie bawić. To idealne miejsce dla dzieci i dorosłych, którzy chcą rozwijać swoją kreatywność, wyobraźnię i pasję do nauki.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej wycieczki, zarejestruj się do 10 listopada po numerem telefonu: 572-426-485 lub napisz wiadomość na adres e-mai: kolesnik@opzz.org.pl

Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji.

To będzie niezapomniana przygoda dla ciała i umysłu!